מרקיזה

המרפסת הוצפה מהגשם? שרפרף פלסטיק עף מהרוח ופגע במכונית היוקרה של השכן? ונמאס לכם כבר מהאבק האינסופי שנערם על הרהיטים במרפסת? את כל אלו אפשר למנוע באמצעות מתקן פשוט וחינני – מרקיזה למרפסת.

להזמנת מרקיזות למרפסת חייגו 388 – 555 – 1700

למה להתקין מרקיזה במרפסת?

∨  הגנה על המרפסת מפני נזקי מים
∨  הגנה על תכולת המרפסת מפני הרוח

∨  מניעת חלק מקרינת השמש החודרת לדירה

∨  הפיכתה של המרפסת לאזור אחסון בטוח
לקבלת פרטים והצעת מחיר
למה חשוב לשים לב בהתקנת מרקיזה?
בראש ובראשונה חשוב לוודא שהמידות של המרקיזה מתאימות למידות המרפסת, ואת זאת קל לראות בעין, במיוחד מבחוץ. דבר נוסף שיש לשים עליו את הדעת זה שלמותו של הבד שמכסה את המתקן. כדאי לקחת סולם ולעבור מקרוב על הכיסוי. עם זאת, חורים קטנים שהעין לא תתפוס יתגלו בגשם הראשון. חברה טובה מספקת לכם את הערובה הטובה ביותר לאיכות המוצר. אנו בחברת סככות האומנים מתקינים מרקיזות למרפסת מזה למעלה מ- 30 שנה ויודעים לספק לכם מוצר איכותי שלא יגרום לבעיות מיותרות.
התאמה של המוצר הנכון
מרקיזה היא מתקן המותאם לכל מרפסת ומרפסת באופן פרטני, זאת בשל השוני הרב בין המרפסות. ניתן להתאים את פתרונות ההצללה הללו לכל המרפסות, והניסיון שלנו מאפשר לנו לבצע את ההתאמה בצורה הטובה ביותר. המתקנים הללו נפתחים ונסגרים באמצעות מנגנון ידני או מכני. זה הידני אמין יותר לאורך זמן, אך אין ספק שהמנגנון המכני מפשט משמעותית את ההפעלה. המנגנון המכני מומלץ למתקנים גדולים במיוחד.
תחזוקה
מרקיזה אינה דורשת שום תחזוקה, ובכך גדולתה. אם הכיסוי מאבד מיופיו או מתחיל להישחק מנזקי הזמן, ניתן פשוט להחליף את הברזנט – פעולה שלא גורמת לעיכובים או הוצאות גדולות.
סככות האומנים מתקינה לכם מרקיזה במהירות וביעילות. חייגו אלינו והזמינו את המוצר.
שדרוג הגינה מכל בחינה

מלבד שפע היתרונות הפונקציונאליים , יש יתרון גם במישור העיצובי. התקנתה  בחצר או בגינת הבית היא אמצעי מושלם לשדרוג חזות הבית. פרגולת עץ מעניקה לגינת ביתכם מראה חמים ומזמין, והופכת את החצר כולה למקום שכיף לשהות בו. הודות לאינספור אפשרויות העיצוב, כל אחד יוכל לבחור את האחת המתאימה לצרכיו הייחודיים ולטעמו האישי.

ייצור והתקנה אישית

סככות האומנים מזמינה גם אתכם ליהנות מאמצעי הצללה איכותיים ודקורטיביים, שישדרגו את חזות הגינה שלכם ויהפכו את השהו בה לנעימה ומזמינה, בכל עת שתרצו. סככות האומנים מעמידה לרשות לקוחותיה ניסיון עשיר ורב שנים בייצור ובהתקנת פרגולות וסוככים לבתים פרטיים, תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

הצוות המקצועי של החברה ישמח להעניק גם לכם ייעוץ והכוונה בבחירת הפרגולה או הסוכך המתאים בדיוק עבורכם, בין אם מדובר בסוכך קבוע ובין אם בסוכך נייד תוך התחשבות בתנאי הסביבה, בצורכיכם הייחודיים ובטעמכם האישי, הניסיון הרב שצברנו בתחום מאפשר לנו להעניק לכל לקוח את אמצעי ההצללה היעיל ביותר, שישרת אותו נאמנה לאורך שנים רבות. 
אם אהבת פוסט זה בטח תאהבו לקרוא על שדרוג הבית בעזרת פרגולות.